Kamerové systémy

dome cameraPokud pro Vás standardní zabezpečovací signalizace není dostatečná a chcete mít možnost nejen zjistit, že ve Vašem objektu se pohybuje někdo,  kdo tam nemá co dělat nebo že vznikl požár,  ale chcete i vidět, co se přesně děje a usnadnit identifikaci případného pachatele,  kamerové systémy jsou pro Vás tím správným řešením.

Opět vám můžeme navrhnout systém podle Vašich potřeb – od nejjednodušších systémů s jedinou stacionární kamerou a záznamovým zařízením až po ty nejkomplexnější.

Možnosti dnešních kamerových systémů jsou již nesrovnatelné s těmi, které byly na trhu před několika lety.  Dnešní kamery již dokáží snímat v téměř naprosté tmě (0,002 lux),  je možné  opticky i digitálně přiblížit nebo oddálit sledovaný objekt a záznam obrazu je možné nejen ukládat lokálně, ale i přenášet po internetu a ukládat z bezpečnostních důvodů na naprosto jiném místě.

Kamery je samozřejmě možné ovládat, a to buďto manuálně z místní  bezpečnostní centrály, nebo dálkově přes internet. Nejdokonalejší systémy již dokáží samy detekovat pohyb, “zamknout” se na pohybující se objekt a přiblížit si jej automaticky, což identifikaci pachatele nesmírně usnadní.

Klíčem pro to, jaký systém bude pro Vás nejvhodnější, jsou Vaše požadavky a pochopitelně i částka, kterou jste schopni do takovéhoto systému investovat. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku, rádi Vám poradíme.